Daniel Wójcik

IMG_7798

Jestem absolwentem Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku psychologia. Studia ukończyłem w 2006 roku i od tego czasu pracuję w różnego typu jednostkach służby zdrowia gdzie psychologia kliniczna znajduje swoje zastosowanie. Pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywałem przez 7 lat pracy w oddziałach szpitala psychiatrycznego, gdzie zajmowałem się przede wszystkim diagnozą kliniczną i terapią osób z zaburzeniami psychicznymi. Od kilku lat pracuję również w poradni zdrowia psychicznego. W codziennej praktyce psychologa klinicznego zajmuję się diagnozą psychologiczną, w tym także diagnozą neuropsychologiczną.

W 2013 roku, po ukończeniu 5-letniego szkolenia podyplomowego uzyskałem tytuł specjalisty psychologii klinicznej. Od tego czasu uczestniczyłem w licznych szkoleniach z dziedziny diagnozy neuropsychologicznej, w tym diagnozy różnicowej zespołów otępiennych. Ponadto ukończyłem 5-leni, podyplomowy kurs psychoterapii organizowany przez Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. W 2016 roku uzyskałem certyfikat psychoterapeuty wydawany przez European Association for Psychotherapy.

Jestem biegłym sądowym z dziedziny psychologii i posiadam uprawnienia do przeprowadzania badań psychologicznych dla osób ubiegających się o pozwolenie na broń.
Jestem absolwentem studiów podyplomowych „Psychogeriatria z elementami neuropsychologii” organizowanych przez Medyczne Centrum Kształcenia Podyplomowego Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Jestem członkiem zarządu Dolnośląskiej Fundacji Alzheimerowskiej.
Daniel Wójcik – ZnanyLekarz.pl